O nás ~ Necestovka

My jsmeNecestovka

O nás

Jsme mladá česká firma, která zprostředkovává cestování na míru. Lidé v našem týmu cestování milují a dlouhá léta sbírali mnoho zkušeností. Celkem jsme procestovali již 57 zemí a dnes pomáháme ostatním v plánování a zařizování jejich vlastních cest.

Víme, že cestování může přinášet skvělé zážitky, ale každý je jiný a má jiné představy a preference. Právě ty je pro nás extrémně důležité se dozvědět, abychom každému pomohli naplánovat takovou cestu, kterou si užije na maximum. Ne každému také vyhovují specifikované nabídky cestovních kanceláří, proto se pohybujeme jak mezi cestovními kancelářemi, tak i prodejci letenek a hledáme ty nejvhodnější kombinace pro všechny budoucí cestovatele.

JAK SI NAPLÁNOVAT CESTU?

Zmiňovali jsme, že nabízíme cestovní služby na míru v komplexním provedení. Jak to tedy funguje? Stačí zde na webu www.necestovka.cz vyplnit poptávku na hlavní stránce. My si ji přečteme a do 24 hodin obdržíte naši odpověď. V nabídce najdete veškeré dostupné služby, navolíte si ale pouze ty, o které máte zájem. Lze si vybrat i více destinací během jedné cesty. Dále si vybíráte například délku svého pobytu, očekávanou úroveň ubytování, pojištění proti zpoždění letů, krádežím, nebo například transfer z letiště.

Jakmile Vaši poptávku obdržíme, společně domluvíme další detaily. Komunikace může probíhat telefonicky, ale lze se spojit i prostřednictvím Messengeru nebo Whatsappu. Následně vypracujeme itinerář cesty, který zašleme e-mailem. Pokud s ním budete souhlasit a vše bude vyhovovat, odešleme Vám veškeré rezervační kódy spolu s itinerářem, jakmile dorazí platba.

Ještě předtím, než vyrazíte na cestu, si můžete v sekci „Moje rezervace“ zkontrolovat stav letu a zadat údaje pro on-line check-in, který Vám rovněž pošleme na e-mail. Starat se o Vás budeme i během cesty, jsme kdykoliv k dispozici

Náš tým

Vojtěch Voříšek
zakladatelel Necestovky

Jmenuji se Vojta a jsem hrdým zakladatelem Necestovky. Vášeň k cestovnímu ruchu gradovala, co jsem bydlel v Ruzyni, brigádou na pražském letišti až do založení Necestovky. Rád vymýšlím všelijaké cesty a moc rád kombinuji různé zastávky, mezipřistání, 24 hodinové prohlídky města atd… Moje top destinace jsou Valencie, Dubaj a Singapur. Pokud náhodou nepracuji, tak obvykle sportuji nebo se účastním všemožných společenských akcí. Přál bych to dotáhnout do žebříčku FORBES 30pod30, tak hurá do práce!

Tereza Kameníková
manažerka operací

Jmenuji se Tereza a v Necestovce působím jako manažerka operací. V oblasti cestovního ruchu se pohybuji od roku 2011. Vystudovala jsem dva Magisterské tituly, jeden na Univerzitě Karlově a druhý na Lancaster University v Anglii. Miluji cestování a poznávání nových kultur, proto jsem žila ve Francii a Anglii. Mým cílem je okusit život v dalších zemích a dovést Necestovku k úspěšnému růstu.

Pavlína Fricová
online marketing

Ahoj, já jsem Pavlína a v Necestovce mám pod svými křídly online marketing. Ve volném čase nelítám jen v marketingu, ale všude možně na horách, a to ať v Čechách nebo jinde po světě. Nejčastěji mě však najdete za řídítky na kole. Nejvíce mě baví cestovat a poznávat nová místa po vlastní ose, proto volím právě Necestovku! Mezi mé nejoblíbenější destinace patří alpské země, Skandinávie a v blízké době bych se chtěla s Necestovkou podívat na hory do Jižní Ameriky. Svou vášeň pro cestování a sport s vámi budu sdílet na našich sociálních sítích.

Zdeňka Svobodová
social media

Jmenuji se Zdeňka a pro Necestovku dělám social media. Cestování mě provází celým mým životem a je to moje velká vášeň. V této době žiji ve Švýcarku, který je odrazový můstkem pro mé další životní cíle. Za pár let se vidím někde u moře, kde sedím ve své kavárně a postuji na Instagram a Facebook Necestovky.

© 2012-2020 NECESTOVKA s.r.o., všechna práva vyhrazena